KONST / Litografier / Färglitografi 15392076
nr 1539 2076
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 201/290, "Rörums kyrka". Färglitografi, bildmått: 56x37 cm, yttermått inklusive ram: 70x53 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:57:11
7/5 10:55:16
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann